2

 

ايسيوهاي شرکت آوا الکتريک و مقايسه آن با محصولات مشابه

ايسيوهايگاز نسل دوم توسط چندين شرکت ايراني، ايتاليايي و چيني توليد و روانه بازار شده اند اما محصولات اين شرکت ها به دلايل زير داراي کيفيت قابل قبولي نيستند.

دقت پايين ادونسرهاي تعبيه شده در اين ايسيوها موجب راندمان پايين و افزايش مصرف سوخت شده است.

واکنش کند و نابهنگام نسبت به تغييرات خروجي سنسورها موجب شتاب پايين و مصرف بالاي سوخت در اين ايسيوها شده است.

حداقل نسبت به يکي از سنسورها واکنشي ندارند يا واکنش آنها نادرست است. واکنش نادرست به يک سنسور موجب خنثي شدن عملکرد صحيح نسبت به سنسورهاي ديگر شده و همچنين باعث خفه شدن و ايجاد شتاب منفي خودرو در شرايط خاص مي گردد.

محدوده کنترلي مجاز براي هر سنسور تعريف نشده است. به عنوان مثال در ايسيوهاي لندي رنزو در صورت معيوب بودن سنسور اکسيژن، ايسيو سعي دارد شير استپر موتوري گاز را بيش از ظرفيت مکانيکي آن بسته يا باز کند که خود موجب آسيب رساندن به استپر موتور، جريان کشي بيش از حد از مدار داخلي ايسيو و در نتيجه از کار افتادن آن و يا آتش سوزي مي گردد.

تغيير وضعيت ناگهاني (پرش) از سوخت گاز به سوخت بنزين در آنها مشاهده شده که مي تواند در شرايط خاص رانندگي، بسيار خطرناک باشد (مثلا در هنگام سبقت)

مهندسين شرکت آوا الکتريک با در نظر گرفتن موارد فوق و با انجام آزمايش هاي مکرر، الگوريتمي بهينه و ايمن را ارائه داده اند، به نحوي که بتوان بهترين عملکرد را نسبت به سنسورها داشته و عمل سوخت رساني را همگام با سنسورها به گونه اي کنترل کرد که نتيجه آن کاهش مصرف سوخت، عدم وجود پرش،  شتاب و راندمان بالاي خودرو باشد.

 

نصب آسان

براي نصب هر چه آسان تر ايسيوهاي روا آوا الکتريک، طراحي آنها به نحوي انجام شده است که :

  • ايسيوهاي روا آوا با کليد هاي اصلي کار مي کنند در نتيجه نيازي به تعويض کليد نيست.
  • کليد روا آوا با هر دوايسيو روا اصلي OMVL و LANDI کار مي کند. به عبارت ديگر يک کليد روا آوا قادر است با هر دو نوع ايسيوهاي اصلي( OMVL يا LADNIکار کند که نتيجه آن سهولت نصب و استفاده آسان است.

استارت اضطراري

تنها در صورتي که از ايسيوهاي آوا استفاده مي کنيد مي توانيد خودرو را در شرايط اضطراري بدون داشتن سوخت بنزين با سوخت گاز روشن کنيد، براي اطلاع از نحوه انجام اين کار اينجا را کليک نماييد.

 

ارسال سفارش به صورت آنلاين