aparat2

به آوا الکتریک خوش آمديد!

 

از محصولات ديدن کنيد و به صورت آنلاين سفارش دهيد.

 

محصولاتسفارش آنلاین

استارت اضطراری ایسیوهای نسل دوم

تنها در صورتی که از ایسیوهای آوا استفاده می کنید می توانید خودرو را در شرایط اضطراری بدون داشتن سوخت بنزینبا سوخت گاز روشن کنید.

 

ECU را توسط کلید تغییر وضعیت سوخت، از حالت چشمک زن چراغCNG  به حالت بنزین برده و با تاخیر کمتر از دو ثانیه به حالت چشمک زن برگردانید. در این حالت با استارت خودرو بدون سوخت بنزین و فقط با گاز، خودرو روشن خواهد شد.

به بیان دیگر عمل زیر را در کمتر از دو ثانیه انجام دهید:

چشمک زن -> بنزین -> چشمک زن

توجه: مراحل فوق را با سرعت خیلی زیاد انجام ندهید زیرا ممکن است ECU تغییر وضعیت خیلی سریع را نادیده بگیرد و همچنین توجه داشته باشید تنها زمانی که موتور خودرو خاموش است یعنی دورموتور صفر است می توان ECU را به حالت اضطراری برد.

همچنین می توانید آموزش نحوه استارت اضطراری ایسیوهای آوا را به صورت ویدیو در زیر مشاهده و یا دانلوده نمائید.

 استارت اضطراری خودروی پراید - پیکان وانت

استارت اضطراری خودروی روآ

 

این ویدئوها همچنین در کانال آوا الکتریک در وب سایت آپارات هم قابل مشاهده هستند

Aparat.ir/avaelectric

 

 

پاسخگویی به شما افتخار ما است

 
 امکان چت آنلاین در وب سایت، فرم تماس با ما ، شماره های تلفن و فکس شرکت همه و همه راه های پاسخگویی ما به شما است. با ما در ارتباط باشید!
 

خدمات پس از فروش متمایز آوا الکتریک 

 
تمامی محصولات آوا الکتریک دارای 1 سال گارانتی تعویض بی قید و شرط می باشند. بالاترین کیفیت محصول در کنار بهترین شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش، وجه تمایز ما است.

سفارش آنلاین و تحویل فوری 

 
 با ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت، در کوتاه ترین زمان ممکن ما با شما تماس می گیریم تا با مشاوره با شما سریعترین و بهترین راه دریافت کالا توسط شما را با هم بیابیم.