aparat2

شرکت آوا الکتریک گلدشت

فعالیت خود را در سال 1389 با تولید محدود لوازم الکترونیکِ مورد نیاز صنایع کشور آغاز نمود و این آغاز کوچکی برای رسیدن به اهداف بزرگی بود که مدیران شرکت از ابتدا در نظر داشتند.

شرکت در ادامه ی فعالیت های خود از سال 1390 به شکل گسترده ایی به تولید لوازم الکترونیک خودرویی مانند امولاتورها و واحد کنترل الکترونیک خودرو (ECU) پرداخت و تا به امروز توانسته است یکی از موفق ترین تولید کنندگان این صنعت در ایران باشد.

هم اکنون کلیه پرسنل و دست اندرکاران این شرکت در حال تلاش شبانه روزی برای تکمیل سبد محصولات شرکت در این زمینه می باشند.

مدیران شرکت از ابتدا تاکنون با تمرکز بر سه اصل

  • نوآوری
  • کیفیت
  • و رضایت مشتری

ساز و کارهای کنترل و تضمین کیفیت محصولات را در واحد تولید شرکت ایجاد نموده اند تا در پایان به تولید محصولی با کیفیت جهانی دست پیدا کرده و در نهایت، رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان را از محصولات شرکت کسب نمایند.

در این راستا، در واحد کنترل کیفیت شرکت آوا الکتریک تک تک محصولات تولید شده، توسط دقیق ترین دستگاه های تست و «شبیه سازهای حالت واقعی» تست شده و تنها در صورت اطمینان کامل از کیفیت محصول تولید شده، هر یک از محصولات مجوز ورود به قسمت بسته بندی و ارسال برای مشتریان را پیدا می کنند. این در حالی است که کلیه محصولات شرکت داری ضمانت بی قید و شرط تعویض بوده و واحدهای فنی مهندسی و خدمات پس از فروش شرکت نیز همواره خود را آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مصرف کنندگان می دانند، چرا که بی تردید پشتوانه و سرمایه واقعی هر محصول یا سازمانی رضایت و تایید مشتریان آن سازمان است.